Detaylı Filtre

Markalar
Stok Durumu
Fiyat Aralığı

  Abiye & Portföy Çanta


 • Abiye & Portföy Çanta
   

  Kadınların katılacakları özel davetler ile ilgili dikkat ettikleri en önemli unsurlardan birisi giyecekleri abiye elbisedir. Ancak abiye elbiseler şık bir görünüm için tek başına yeterli değildir. Bu doğrultuda abiye elbise kombininin tamamlanması adına en önemli unsurlardan birisi de şüphesiz abiye çanta modelleridir. Ancak kadınların katıldıkları düğün, nişan ya da benzeri davetlerde şık bir görünüm sergilemeleri adına çanta seçimi konusunda hassas davranmaları gerekmektedir. Çünkü hangi çantanın hangi elbise ile tercih edileceği de oldukça önemli bir konudur. Bu nedenle abiye çanta modelleri arasından seçim yaparken belli noktalar göz önünde bulundurulmalıdır.
   

  Abiye Çanta Modelleri Arasından Seçim Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli?

  Abiye elbiseler, oldukça iddialı giyim ürünleridir. Bir kadının tüm güzelliğini ortaya koymasını sağlayan bu elbiseler ile birlikte kullanılacak aksesuarları seçerken dikkatli olmak büyük önem taşımaktadır. Aksi halde yanlış bir aksesuar seçimi abiye elbiseyi geride bırakabilir. Bu nedenle abiye ve portföy çanta modelleri arasından seçim yaparken çok abartılı modellerden uzak durmak yerinde bir karar olacaktır.


  Abiye Çanta ve Elbisenin Renk Uyumu

  Abiye çanta modelleri arasından seçim yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli detaylardan birisi renk uyumudur. Ayrıca satenden kadifeye, ipekten deriye pek çok seçenek sunan abiye el çantaları, elbisenin kumaşıyla da uyum içerisinde olmalıdır. Aksi halde her ne kadar renk uyumu mükemmel olsa da, çanta ve elbisenin uyumsuzluğu kötü sonuçlar doğurabilir.


  Abiye Çantanın Formu

  Abiye elbiseler ile çanta arasındaki uyumu belirleyen temel faktörlerden birisi de çantanın formudur. Bu doğrultuda dikdörtgen abiye çantası her zaman için kurtarıcı bir işlev görürken aynı zamanda üçgen ve yuvarlak formdaki modeller arasından da seçim yapılabilir. Ancak bu formlar arasından hangisini tercih edeceğiniz noktasında vücudunuzun şeklini göz ardı etmemelisiniz. Eğer ince ve uzun bir vücut tipiniz varsa, abiye çanta modelleri 2018 arasından yuvarlak formda olanları tercih edebilirsiniz. Yine kıvrımlı ve dolgun bir vücuda sahipseniz yuvarlak formdaki çanta modellerinden uzak durmanız ve tercihinizi dikdörtgen formda olanlardan yana yapmanız yararınıza olacaktır.

  Tüm bunların yanı sıra abiye çantalar arasından seçim yaparken göz önünde bulundurmanız gereken bir diğer nokta fiyatlardır. Abiye çanta fiyatları ise çantanın markası ve sahip olduğu özelliklere göre değişiklik göstermektedir. Bu doğrultuda abiye el çantası modelleri ve fiyatları ile ilgili detaylı bilgi edinmek için sitemizde yer alan modelleri inceleyebilir, tarzınıza uygun çantalar arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4