Detaylı Filtre

Markalar
Stok Durumu
Fiyat Aralığı

  Bavul & Valiz » Bavullar


 • ÜCRETSİZ KARGO
  Fiorucci Orta Boy Kırılmaz Valiz
 • ÜCRETSİZ KARGO
  Fiorucci Kırılmaz Valiz 3lü Set
 • ÜCRETSİZ KARGOTÜKENDİ
   MÇS Abs Kırılmaz Büyük Boy Valiz
 • ÜCRETSİZ KARGOTÜKENDİ
  MÇS Abs Kırılmaz Valiz Orta Boy
 • ÜCRETSİZ KARGOTÜKENDİ
  MÇS Abs Kırılmaz Valiz Orta Boy 8 tekerlekli
 • Bavullar
   

  Bavul, seyahatler sırasında en çok ihtiyaç duyduğumuz eşyaların başında gelmektedir. Gittiğimiz yerde ihtiyaç duyabileceğimiz hemen her türlü eşyayı içerisine koyduğumuz bu çantalar, farklı renk ve model seçenekleri ile karşımıza çıkmaktadır. Bu seçenekler arasından ihtiyaçlarımıza uygun olanını satın alarak eşyalarımızı güvenli bir şekilde taşıyabiliriz. Ancak unutulmamalıdır ki, eşyaların güvenli bir şekilde taşınmasının ilk şartı kaliteli bir bavul kullanımından geçmektedir. Aksi halde özellikle su geçiren valizler nedeniyle değerli eşyalarınız zarar görebilir ve zor duruma düşebilirsiniz. Peki, bavul modelleri arasından seçim yaparken nelere dikkat edilmelidir?


  Bavul Modelleri Nelerdir?

  Bavul modelleri genel olarak boyutlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu doğrultuda tercih edilebilecek seçenekler arasında; büyük boy bavul, orta boy bavul ve kabin boy bavul çeşitleri yer almaktadır. Bavul boyutunun yanı sıra modellerde belirleyici bir diğer özellik ise üretildikleri malzemenin türüdür. Bavul çeşitlerinde genellikle kumaş ve plastik malzemeler kullanılmaktadır. Ancak bavullar hangi materyallerden üretilirse üretilsinler genellikle su geçirmez ve dayanıklı ürünlerdir.

  Bavul modelleri arasında tekerlekli ve tekerleksiz modeller de yer almaktadır. Diğer bavul çeşitlerine göre kullanımı çok daha kolay ve konforlu olan bu ürünlerde dikkat edilmesi gereken en önemli özellik ise uzay yürüyüşü teknolojisine sahip olup olmadıklarıdır. Bu teknoloji, bavul tekerleklerinin 360 derece dönme yeteneği ile ilgilidir. Uzak yürüyüşü teknolojisine sahip olan valiz modelleri yalnızca ileri-geri değil, aynı zamanda sağa-sola hareket etme yeteneğine sahiptir. Bunların yanı sıra bir diğer bavul modeli ise körüklü olanlardır. Körüklü bavullar ise özellikle seyahatleri sırasında çok eşya taşımak durumunda kalanlar için ideal ürünlerdir. Çünkü bu bavulların körüklerinin açılması ile mevcut kapasiteleri daha da artmaktadır.


  Bavul Seçimi Nasıl Yapılır?

  Bavul çeşitleri arasından seçim yaparken öncelikli olarak valizin boyutlarına ve hafif olmasına dikkat edilmelidir. Çünkü ağır bir valiz, içine koyacağınız eşyalar ile daha da ağırlaşacak ve taşınması güç bir hal alacaktır. Yine güvenlik kilidi olan ve tekerlekleri 360 derece dönebilen valiz çeşitleri arasından seçim yapmanız rahat bir kullanım adına oldukça önemlidir.

  Bunların yanı sıra bavul fiyatları da seçim yapma konusunda belirleyici rol oynayan unsurlardan birisidir. Bu doğrultuda hem ürün hem de fiyatlar ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak için sitemizdeki ürünleri inceleyebilir, bütçenize uygun modeller arasından dilediğinizi satın alabilirsiniz.

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4