Detaylı Filtre

Markalar
Stok Durumu
Fiyat Aralığı

  Bavul & Valiz » Kumaş Valiz


 • ÜCRETSİZ KARGO
  MÇS Büyük Boy Kumaş Valiz
  MÇS Büyük Boy Kumaş Valiz
  %11
  528.39 TL469.00 TL
 • Kumaş Valiz
   

  Valizler, seyahatlerimiz sırasında ihtiyaç duyduğumuz olmazsa olmaz unsurlardan birisidir. Onlarca eşyayı pratik ve güvenli bir şekilde taşımamıza yardımcı olan valizler, kırılarak ya da yırtılarak bizi yarı yolda bırakabilirler. Bu nedenle de valiz modelleri arasından seçim yaparken dikkatli olmak büyük önem taşımaktadır. Günümüzde üretilen valizler arasında sert kapaklı polikarbondan ve dokuma malzemelerden üretilen kumaş valiz modelleri yer almaktadır. Ancak kumaş valizlerin sert malzemelerden üretilen valizlerden bazı üstünlükleri bulunmaktadır. Peki, kumaş valiz modelleri ne gibi avantajlar sağlamaktadır.


  Kumaş Valiz Modelleri ve Özellikleri

  Valizler temelde körüklü ve körüksüz olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Körüklü valiz modelleri, seyahatlerimiz sırasında yanımıza fazla eşya almamız gerektiğinde avantajlı ürünlerdir. Çünkü körüğün açılması ile birlikte valizin kapasitesi daha da artmakta ve normalden daha fazla eşya almaktadır. Böylece ikinci bir valiz taşıma derdi de ortadan kalkmaktadır. Bunların yanı sıra valizlerde tekerlek özellikleri de göz önünde bulundurulmalıdır. Özellikle tekerlekleri 360 derece dönebilen valizleri tercih etmek çok daha avantajlı bir seçim olacaktır.

  Bunların yanı sıra daha önce de belirttiğimiz gibi valizler plastik malzemelerden ve dokuma kumaşlardan imal edilebilirler. Ancak kumaş valiz modelleri diğer valizler ile karşılaştırıldığında çok daha avantajlıdır. Çünkü kumaş valizler, esnek yapıları ile dar alanlara çok daha kolay bir şekilde sığarlar. Ayrıca kullanmadığımız zamanlarda ise bu valizleri saklamak kolaydır.

  Kumaş valiz çeşitleri, körüklü kapakları sayesine sert kapaklı valizlerden daha fazla eşya taşıyabilirler. Bu nedenle de seyahatleri sırasında alışveriş yapmayı sevenler için ideal bir seçim olacaktır. Yine kumaş valizlerin sert plastik malzemeden üretilen valiz modelleri ile karşılaştırıldıklarında çok daha fazla gözü bulunduğu söylenebilir. Bu da eşyaların sınıflandırılarak konulması ve istenildiğinde ulaşılmaları bakımından oldukça avantajlı bir özelliktir.


  Kumaş Valiz Fiyatları Ne Kadardır?

  Kumaş valiz fiyatları, sert valizler ile karşılaştırıldığından çok daha uygundur. Ancak bu valizlerin fiyatlarında belirleyici birçok unsur bulunmaktadır. Bunlar arasında ise valizin ebatları, özellikleri ve markası gibi unsurlar yer almaktadır. Eğer siz de seyahatleriniz sırasında konforlu bir şekilde kullanabileceğiniz hem ekonomik hem de kaliteli bir kumaş valiz satın almak istiyorsanız sitemizdeki ürünleri inceleyebilir, dilediğinizi satın alabilirsiniz.

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4