Detaylı Filtre

Markalar
Stok Durumu
Fiyat Aralığı

  Outdoor Çanta


 • Outdoor Çanta
   

  Özellikle son dönemlerde popüler hale gelen outdoor giyim ürünleri, doğa sporları sırasında vücudumuzu kar, yağmur ve rüzgâr gibi dış etkenlerden koruyan ürünlerdir. Konforu arttıran bu ürünler arasında dikkat çekenlerden birisi de outdoor çanta modelleridir. Outdoor çantalar, gün içerisinde ya da aktivite halindeyken bize yardımcı olan kaliteli ve kullanışlı ürünlerdir. Erkek, kadın ve çocuk fark etmeksizin herkes tarafından tercih edilen bu çanta modelleri, aynı zamanda kıyafetlerimizi tamamlayıcı bir özelliğe sahiptir.


  Outdoor Çanta Özellikleri Nelerdir?

  Spor aktiviteleri sırasında kullanılan çantaların kullanışlı ve konforlu olması oldukça önemli bir husustur. Bu noktada en iyi alternatif ise şüphesiz outdoor çanta modelleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Saklama alanı yüksek ve sırtı yormayan bu çanta modelleri, aynı zamanda ortopedik özelliğe sahiptir. Yani sırta gereğinden fazla yük bindirerek ağrıya neden olmazlar. Bunların yanı sıra outdoor çantaların en önemli özelliklerinden birisi de su geçirmez kumaşlardan üretilmeleridir. Bu sayede yağmurlu havalarda dahi içerisine su almaz ve eşyaların zarar görmesine neden olmazlar.

  Outdoor çantaların en çok tercih edildiği spor dalları arasında; hiking, dağcılık, avcılık, tırmanış ve kampçılık yer almaktadır. Yine outdoor çanta modelleri ise; kamp çantası, spor çantası ve dağcılık çantası olarak sınıflandırılabilir. Hem doğa yürüyüşleri hem de seyahatler için tercih edilebilecek bu ürünler, aynı zamanda gezginlerin de bir numaralı tercihi durumundadır.

  Bunların yanı sıra çok uzun süreli yürüyüşler ve ağırlık taşımak için “hiking” adı verilen outdoor çantalar kullanılmaktadır. Bu çantaların birçoğu üstten fermuarlıdır. Mat, çadır, kap kacak ve uyku tulumu gibi malzemeleri koymak için tasarlanmış olan bu çantaların dış kısmında ise bahsedilen bu malzemeleri koymak için alanlar yer alır. Yine uzun dönem sırtınızda ağırlık taşımak istemiyorsanız, böyle durumlar için tekerlekli sırt çantaları arasından da seçim yapabilirsiniz.


  Outdoor Çanta Fiyatları Ne Kadardır?

  Outdoor çantaların fiyatları ise çeşitli etkenlere göre değişiklik göstermektedir. Bu etkenler arasında ise çantanın markası, modeli ve sahip olduğu özellikler yer almaktadır. Siz de ihtiyaçlarınıza uygun bir çanta satın almak için sitemizde yer alan çanta modellerini inceleyebilir, bütçenize ve beğenilerinize uygun bir seçim yapabilirsiniz.

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4