Detaylı Filtre

Markalar
Stok Durumu
Fiyat Aralığı

  Seyahat Çantası


  Seyahat Çantası
   

  Günümüzde gerek iş gerekse de tatil amaçlı olarak seyahat etmemiz gerekmekte ve bu seyahatler sırasında yanımıza birçok eşya almaktayız. Bu eşyaları güvenli ve pratik bir şekilde taşımak için kaliteli ve yeterli kapasiteye sahip bir seyahat çantası kullanmak oldukça önemlidir. Seyahat çantaları ise genellikle valizler ile karıştırılan ürünlerdir. Ancak her iki çanta modeli arasında belli farklılıklar bulunmaktadır. Bahsedilen bu farklılıkların başında ise valizlerin seyahat çantalarına göre daha ağır olmaları gelmektedir. Bu nedenle valizler özellikle de havayolunu kullanan kişiler için sorun haline gelebilmektedir. Çünkü ağır valizler kilogram kapasitesinin aşımına sebep olabilmektedir. Oysa seyahat çantaları daha az taşıma kapasiteli olsalar da, seyahatler sırasında pratik bir kullanım sağlamaktadır.


  Seyahat Çantası Özellikleri Nelerdir?

  Seyahat çantaları, hem erkek hem de kadınlar için renk ve model bakımından pek çok seçenek sunmaktadır. Genellikle kısa süreli seyahatler için tercih edilen bu çanta modelleri, kıyafet ve benzeri eşyaların taşınması adına oldukça idealdir. 5-10 kilogram arasında taşıma kapasitesine sahip olan seyahat çantası bayan çeşitleri arasında kabin boy, küçük boy ve büyük boy seyahat çantaları yer almaktadır. Özellikle sık sık uçak yolculuğu yapan biriyseniz, kabin boy bayan seyahat çantası modelleri arasından seçim yapılmalıdır.

  Seyahat çantaları arasından seçim yaparken dikkat edilmesi gereken daha pek çok özellik bulunmaktadır. Bu özelliklerin başında da seyahat çantasının dış materyali gelmektedir. Bu doğrultuda mümkün olduğunca hafif, kolay deforme olmayan ve su geçirmeyen seyahat çantası erkek çeşitleri arasından seçim yapmanız yararınıza olacaktır.

  Seyahat çantaları sahip oldukları aynı zamanda fonksiyonel olmalıdır. Bu nedenle çantanın fermuarı kolay açılıp kapanabiliyor mu, sorunsuz bir şekilde taşınabiliyor mu ve beraberinizde götürdüğünüz eşyaları alabilecek farklı bölmelere sahip mi mutlaka dikkat etmelisiniz.


  Seyahat Çantası Fiyatları Ne Kadardır?

  Seyahat çantaları, yalnızca model ve renk bakımından değil aynı zamanda fiyat bakımından da çeşitlilik göstermektedir. Bu doğrultuda seyahatler için tercih edilebilecek hemen her bütçeye uygun bir çanta modeli bulmak mümkündür. Ancak sık seyahat eden biriyseniz bütçenizi biraz zorlayarak kaliteli modeller arasından seçim yapmanız yararınıza olacaktır.

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4